HAKKIMIZDA

"Emak Mekanik Tesisat ve Mühendislik" bünyesinde faaliyet gösteren firmamız, mekanik tesisat sektöründe projelendirme ve uygulama konularında uzman ekip tarafından 2010 yılında kurularak anahtar teslim uygulamalar yapmak amacı ile sektörün hizmetine sunulmuştur. Kuruluşundan günümüze sürekli büyüme ve gelişme gösteren firmamız; gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok önemli uygulamalara imza atarak sektörün kuvvetli ve güvenilir firmalarından biri olarak haklı bir saygınlığa ulaşmıştır. Sağlıklı büyüme ile kalitede sürekliliğin, kurumsallaşma ve bilimsel çalışma ile mümkün olacağının bilincinde olan firmamız bu konuda çalışmalarını ve gelişimlerini halen sürdürmektedir.

Uygulamalarımızda , malzeme seçimi ve işçilik hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden çalışan ekibimiz; gelişmiş ve teknolojik en doğru sistemleri müşterilerimizin bilgi ve onayına sunmaktadır. 

Mekanik tesisat sektöründe anahtar teslim uygulamalar yapan firmamız; enerji ve verimin en büyük handikap olduğu dünyamızda, bütün birikimi ve konsantrasyonu ile sizlere özel çözümler sunarak birlikte çalışmaktan onur duyacaktır.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet ve güler yüz olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan "Emak Mekanik Tesisat ve Mühendislik", göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

•    VİZYONUMUZ

Mekanik sistem ihtiyacının olduğu her yerde, müşterilerimizin ihtiyacını en verimli ve en ekonomik şekilde karşılayacak uygulamalar yapmak ve fikirler üretmek ve bu fikirlerin hayata geçirilmesini sağlamak, yeniliklere açık, ileriyi görebilen, işlerimizde her zaman kalite ve güveni sağlamak, sürekli büyüme hedefi ile  bu yolda her geçen gün daha da ilerleyen bir firma olmayı hedefledik.

•    MİSYONUMUZ

Yenilenen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, işlerimizi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapmak anlayışına dayanır. Mühendisliği kurum kültürünün merkezine koyup çevreye duyarlı sistemler uygulamak ve bütün uygulamalarımızda bunu çevremiz için ne kadar önemli olduğunu müşterilerimize hissettirebilmektir.

•    HEDEFLER

Mekanik uygulamalarda her yönünü en efektif şekilde kullanarak çözüm üreten, uygulayan ve müşterilerinin mutlak güvenini kazanarak, her zaman en iyiye ve en kaliteliye yönelik çalışmalarımızla Türkiye’nin alanındaki en saygın ve prestijli mekanik firması olmaktır.